Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Александр

Është emri yt Александр? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Антон, Андрій, Аристарх, Аравиан, Артём, Алексей, Андрей, Алер
Vajza me tinguj të ngjashëm:Айнур, Анна-Марія, Арианда, Анастасия, Анастаија, Авдотья, Алгот, Ангелина
Vlerësimi:
5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat - Emrat popullore në Rusi - Popullore rusisht emrat boy - Emrat popullore në Ukrainë - Emrat popullore në Kazahstan - Emrat popullore djalë në Rusi - Top 100 emra të njohura në Rusi - Emrat popullore djalë në Ukrainë - Emrat popullore djalë në Kazahstan
Komente nga АлександрPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Александр? Voto për emrin tënd


Është emri yt Александр? Voto për emrin tënd